عکس خیابان سی متری نیروی هوایی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران سی متری نیروی هوایی، بین سعیدی و معلمی نژاد
category

خیابان سی متری نیروی هوایی تهران

خیابانی در تهران

خیابان سی متری نیروی هوایی در منطقه 13 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نیروی هوایی، پیروزی، حافظیه، میدان امامت و زرکش عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های ابوذر، بزرگراه بسیج و کنارگذر بسیج قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان سی متری نیروی هوایی می‌توان به مرکز مخابرات امامت، آموزش و پرورش منطقه سیزده (13) و پست برق دوشان تپه اشاره کرد. در اطراف خیابان سی متری نیروی هوایی 14 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان سی متری نیروی هوایی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان سی متری نیروی هوایی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان سی متری نیروی هوایی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان سی متری نیروی هوایی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...