info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین محله میدان امامت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان امامت تهران و خیابان امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین امامت - شماره 124، دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، مرکز مشاوره خانواده مبین، پیتزا بچه محل و شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی نیروی هوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران

در شهر تهران، محله میدان امامت ، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سی متری نیروی هوایی، امامت، بین قره حسنلو و رستگار صولتی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس پیشتاز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، مسعودیان، بین دوم نیروی هوایی و سوم نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیه
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • ایستگاه اتوبوس جوراب بافی
  بزرگراه یاسینی، 12/31، شهید باستانی، تقاطع شورا
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  location استان تهران، تهران، سی متری نیروی هوایی، امامت، بین قره حسنلو و رستگار صولتی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo