info
عکس ایستگاه اتوبوس امامت
category

ایستگاه اتوبوس امامت محله میدان امامت، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامت

ایستگاه اتوبوس امامت (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان امامت تهران و خیابان سی متری نیروی هوایی، امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین امامت - شماره 124، دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، تالار پذیرایی باغ نارنج، مرکز مشاوره خانواده مبین و شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی نیروی هوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس امامت تهران است که در محله میدان امامت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سی متری نیروی هوایی، امامت است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امامت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس پیشتاز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوراب بافی
  بزرگراه یاسینی، 12/31، شهید باستانی، تقاطع شورا
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیه
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیه تخلیه
  گلشن دوست، دماوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 31 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 31 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت ندارد.
  neshan logo