info
عکس ایستگاه اتوبوس پل
category

ایستگاه اتوبوس پل محله میدان امامت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل

ایستگاه اتوبوس پل (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان امامت تهران و خیابان امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شرق و همچنین مسجد امام حسن مجتبی، دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، داروخانه دکتر سمیعی فر، نشر و پخش فرید و شرکت پرتو تجهیز بعثت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پل تهران، شهر تهران، محله میدان امامت است. این ایستگاه اتوبوس در سی متری نیروی هوایی، امامت، بین صنعتی و مسیل منوچهری واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پل تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی جم قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، بین 8/33 و 8/32
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیه
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیه تخلیه
  گلشن دوست، دماوند
 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  دماوند، بین ابوریحان و تیموری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل ندارد.
  location استان تهران، تهران، سی متری نیروی هوایی، امامت، بین صنعتی و مسیل منوچهری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo