info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله عباس آباد - اندیشه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان باربد واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ سهیل و همچنین بستنی سی دا، فناوری اطلاعات پارمیس، فیدیلیو، رستوران مزه، شعبه سهروردی و مرکز ارتوپدی فنی طب نو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه آرتین
  شریعتی، ساری
 • سوپر مارکت اخوان
  شریعتی، احمدیان، نظری
 • الو سوپر
  بزرگراه شهید سلیمانی، عشقیار، میدان نیلوفر
 • سوپر مارکت گلچین
  مطهری، یوسفیان، بین بنفشه و نرگس
 • سوپر مارکت سن ایچ
  شریعتی، بین مینوی و ناز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Sima (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo