info
عکس برنج فروشی مختاری
category

برنج فروشی مختاری محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی برنج فروشی مختاری

برنج فروشی مختاری (فروشگاه مواد غذایی) در محله حکیمیه تهران و خیابان گلستان پنجم واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مواد غذایی در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه اتکا، سوپرمارکت گلستان، موبایل فجر دفتر امورمشترکین فجر، فروشگاه پوشاک ایرانیان و داروخانه دکتر فریدی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه برنج فروشی مختاری تهران

فروشگاه برنج فروشی مختاری تهران در محله حکیمیه شهر تهران، در قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09122957123) تماس بگیرید. فروشگاه برنج فروشی مختاری تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله حکیمیه به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه 7، فروشگاه یزدانه و فروشگاه برنج چای و حبوبات یزدانه هستند.

چطور به فروشگاه برنج فروشی مختاری تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه برنج فروشی مختاری تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس تربیت معلم قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه برنج فروشی مختاری تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه برنج فروشی مختاری تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد برنج فروشی مختاری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مصطفی
  چهارشنبه 25 اسفند ماه 1400

  فروشنده منصف و خوش برخورد آقای مختاری عزیز


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده برنج فروشی مختاری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه 7
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهید عبدالرضا، بین شکوفه و بهشت
 • فروشگاه یزدانه
  خلعتبری، فجر، خرم (شهید کلثومی)، بین پگاه سوم و گلریز دوم
 • فروشگاه برنج چای و حبوبات یزدانه
  خلعتبری، فجر، خرم (شهید کلثومی)، پگاه دوم
 • گل فروشی قصر گل
  (4.1)
  بلوار شهید عبدالرضا، بین بهشت دوم و شکوفه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مصطفی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برنج فروشی مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برنج فروشی مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برنج فروشی مختاری ندارد.
  neshan logo