info
عکس صنایع چوب قصر چوبی
category

صنایع چوب قصر چوبی محله کارتن سازی، یزد

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صنایع چوب قصر چوبی

صنایع چوب قصر چوبی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله کارتن سازی یزد و خیابان معراج(کارتن سازی) واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لوازم خانگی در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسپرت جوکار، دفتر بیمه نوین نمایندگی میرغفوری، خانه قهوه ، دبیرستان پسرانه علی سهیلی و عمده فروشی عسل صلوات برمحمد (ص) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه صنایع چوب قصر چوبی یزد

فروشگاه صنایع چوب قصر چوبی یزد در شهر یزد، محله کارتن سازی و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09137749515 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه صنایع چوب قصر چوبی یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله کارتن سازی به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند لوازم خانگی رویال هوم ، فروشگاه لوازم خانگی حافظ و تاسیسات جلالی پور در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه صنایع چوب قصر چوبی یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه صنایع چوب قصر چوبی یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه صنایع چوب قصر چوبی یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه صنایع چوب قصر چوبی یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده صنایع چوب قصر چوبی واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی رویال هوم
  بلوار واعظ، بین 40 و 38
 • فروشگاه لوازم خانگی حافظ
  بلوار آزادشهر، 64
 • تاسیسات جلالی پور
  زیر گذر ابوالفضل، آزادگان
 • مغازه لوازم خانگی بابا نادر
  شهید جوکار، سینا 13
 • لوازم خانگی اخوان
  آزادگان، بین یازدهم و هشامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط karimi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع چوب قصر چوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع چوب قصر چوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع چوب قصر چوبی ندارد.
  neshan logo