info
عکس مبل دانیال
category

مبل دانیال محله خلیل حسن بیگی، یزد

درباره‌ی مبل دانیال

مبل دانیال (فروشگاه مبلمان) در محله خلیل حسن بیگی یزد و خیابان ایمان واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مبلمان در محله خلیل حسن بیگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خدمات کامپیوتر و موبایل معلم، پایگاه بسیج حضرت علی اصغر (ع) ومسجد باقریه، تعمیرگاه مزدا نامدار، ساندویچی هما و ایستگاه اتوبوس ارسلان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبل دانیال یزد

فروشگاه مبل دانیال یزد در شهر یزد، محله خلیل حسن بیگی و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09133556285 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه مبل دانیال یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله خلیل حسن بیگی است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، بازار مبل ستاره، تولیدی مبل مهدی (گل گلها) و مبلمان کارینو هستند.

چطور به فروشگاه مبل دانیال یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبل دانیال یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه مبل دانیال یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه مبل دانیال یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبل دانیال واقع شده‌اند:

 • بازار مبل ستاره
  شهید خلیل حسن بیگی، بین توحید 27 و 10 متری محمدی
 • تولیدی مبل مهدی (گل گلها)
  (5.0)
  رسالت، بین مهدی و حضرت ابوالفضل
 • مبلمان کارینو
  (5.0)
  آزادگان، بین دوم و میدان ابوالفضل
 • فروشگاه مبل ستاره
  (3.0)
  رسالت، شهید خلیل حسن بیگی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سالار (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبل دانیال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبل دانیال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبل دانیال ندارد.
  neshan logo