info
عکس ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش
category

ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش محله آل احمد، تهران

درب ورودی
4.8
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش

ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش (درب ورودی) در محله آل احمد تهران و خیابان اعتمادزاده واقع شده است. این مکان یکی از دو درب ورودی در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و همچنین داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا، کافه کتاب گالری مدرس، درمانگاه دانشگاه تربیت مدرس، خودپرداز بانک حکمت و فروشگاه رفاه لوازم خانگی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از درب‌های ورودی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش واقع شده‌اند:

 • ورودی ایستگاه مترو کارگر
  کارگر شمالی، بین خسرو و دیدگاه
 • درب شمالی دانشگاه تربیت مدرس
  دکتر احمدی
 • خروجی پارکینگ طبقاتی لاله
  (4.0)
  دکتر فاطمی، بین باباطاهر و کارگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 14 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش ندارد.
  neshan logo