info
عکس داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا
category

داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا محله آل احمد، تهران

درباره‌ی داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا

داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا (داروخانه) در محله آل احمد تهران و خیابان اعتمادزاده واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و همچنین مجموعه ورزشی پذیرایی مروارید، تالار پذیرایی مروارید 1 و 2، کارواش 501، ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش و کافه mlw قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا تهران

برای رفتن به داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا تهران باید به شهر تهران، محله آل احمد بروید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، اعتمادزاده، بین اربابی و افسرمنش است. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا تهران بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (02143823602) تماس بگیرید.

داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله آل احمد دانست. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه دکتر ابراهیم زاده، داروخانه همتی و داروخانه میر عشقی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس خرم در نزدیکی داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا تهران است. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سلام فرمانده
  شنبه 16 بهمن ماه 1400

  داروخانه بسیار خوب بزرگ و مجهزه اکثر دارو ها رو داره.و بسیار کمک کننده است.


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ابراهیم زاده
  بلوار کشاورز، بین گلریز و جمالزاده
 • داروخانه همتی
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • داروخانه میر عشقی
  بلوار کشاورز، بین دکتر قریب و جمالزاده
 • داروخانه فرهمند
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • داروخانه
  بلوار کشاورز، بین پرتو و دکتر قریب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behnazi72 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان امام رضا ندارد.
  neshan logo