info
عکس داروخانه درسا
category

داروخانه درسا (محله آل احمد، تهران)

درباره‌ی داروخانه درسا

موقعیت داروخانه درسا در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه درسا (داروخانه) در محله آل احمد تهران و خیابان مریخ واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین مسجد امیر، پمپ بنزین، آزمایشگاه تشخیص پزشکی بهار، رستوران سیمرغ و ال سی من قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه درسا

آدرس داروخانه درسا، شهر تهران، محله آل احمد خیابان مریخ است. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، کارگر، مریخ بروید.

طبق نظر کاربران، داروخانه درسا از داروخانه‌های خوب محله آل احمد است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و انیستیتو پاستور ایران اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه ارسباران، داروخانه دکتر مجاب و داروخانه فرهمند اشاره کرد. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه درسا برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس دانشکده فنی در نزدیکی داروخانه درسا است. ایستگاه مترو کارگر هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه درسا را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه درسا واقع شده‌اند:

 • داروخانه ارسباران
  بلوار کشاورز، نرسیده به طهمورث
 • داروخانه دکتر مجاب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب
 • داروخانه فرهمند
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه درسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه درسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه درسا ندارد.
  neshan logo