info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق (ایستگاه اتوبوس) در اهواز و بزرگراه مدرس، بلوار فنی و حرفه ای واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری شرق تپه، پمپ گاز CNG، اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان، فلافل محبت و خدمات کولر ماشین سنگین جوخی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق اهواز

ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق اهواز در شهر اهواز، و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، بلوار فنی و حرفه ای قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق اهواز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اهواز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس امیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال شرق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حفاری2
  بزرگراه مدرس، پنج، فتح، بین نه و هفت
 • ایستگاه اتوبوس حفاری3
  بزرگراه مدرس، فتح 5، فتح، بین فتح 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس صنایع2زمین شهری
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان 18 بسیج
  مهاجرین، نرسیده به میدان شفا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق ندارد.
  neshan logo