info
عکس مسجد باب الحوائج حضرت
category

مسجد باب الحوائج حضرت محله لشگر غربی، تهران

درباره‌ی مسجد باب الحوائج حضرت

مسجد باب الحوائج حضرت (مسجد) در محله لشگر غربی تهران و خیابان مالکی واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک دامپزشکی و پت شاپ سبلان، کلینیک دامپزشکی سبلان، سالن تیراندازی شلیک برتر، داروخانه دکتر قلندری و نانوایی مشهدی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مسجد باب الحوائج حضرت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  SIA.F
  دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403

  چه خاطراتی داشتیم توی این محل....یادش بخیر


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد باب الحوائج حضرت واقع شده‌اند:

 • مسجد امام حسین
  بزرگراه امام علی، رحمتی، بین محرمی و جانبازان
 • مسجد جعفر طیار
  گلشن دوست، نوروزی فرد، مرادی، اسدی
 • مسجد حضرت قائم عجل الله
  سبلان شمالی، نرسیده به ابراهیمی
 • مسجد پنج تن آل عبا (ع)
  گلشن دوست، نوروزی فرد، مرادی، اسدی
 • مسجد حجت بن الحسن (عج)
  سبلان شمالی، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد باب الحوائج حضرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد باب الحوائج حضرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد باب الحوائج حضرت ندارد.
  neshan logo