info
عکس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران
category

بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران محله نصرت، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.5
6 رای

درباره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران

بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله نصرت تهران و خیابان طوسی واقع شده است. این اداره یکی از چهارده اداره و سازمان دولتی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و خرید طلایی و همچنین ایران برگر، خدمات گارانتی و پس از فروش هادرون توان، بوفه کتاب اسپانیایی، مطب دکتر محمود رضا اشرفی و آموزشگاه گل آرایی و گل و گیاه بوی گل قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران واقع شده‌اند:

 • سرای پیشکسوتان آجا
  دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتمادزاده
 • شرکت آب و فاضلاب منطقه 3
  کارگر شمالی، مصری
 • معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
  آزادی، رودکی شمالی
 • اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران
  توحید، یدالله کلهر، بین رودکی و مشکین
 • سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بوخشا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 تهران ندارد.
  neshan logo