info
عکس هشت بهشت شرقی
category

هشت بهشت شرقی اصفهان

درباره‌ی هشت بهشت شرقی

هشت بهشت شرقی (داروخانه) در اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین فیزیوتراپی باران، رستوران دمپخت، آموزشگاه زبان هفت اقلیم، کاردرمانی، گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا و شرکت عتیق نقش جهان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه هشت بهشت شرقی اصفهان

آدرس داروخانه هشت بهشت شرقی اصفهان، شهر اصفهان، محله چشمه باقرخان است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، لاهور، بین ماه و مبارزان بروید.

داروخانه هشت بهشت شرقی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله چشمه باقرخان در شهر اصفهان است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و درمانگاه حضرت ابوالفضل قرار دارند. داروخانه دکتر عبدالهی، داروخانه دکتر فروزنده فر و داروخانه دکتر کریمی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه هشت بهشت شرقی اصفهان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس رکن الدوله در نزدیکی داروخانه هشت بهشت شرقی اصفهان قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه هشت بهشت شرقی اصفهان را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده هشت بهشت شرقی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر عبدالهی
  هشت بهشت شرقی، ابن سینا، علیرضا جان قربان
 • داروخانه دکتر فروزنده فر
  بزرگمهر، بین قاسمی و شهید نواب
 • داروخانه دکتر کریمی
  لاهور، بلال شرقی
 • داروخانه دکتر اعتباری
  لاهور، 17 شهریور، حسینی
 • داروخانه بزرگمهر
  (4.0)
  بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هشت بهشت شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هشت بهشت شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هشت بهشت شرقی ندارد.
  neshan logo