info
عکس شهرداری ناحیه شش منطقه 15
category

شهرداری ناحیه شش منطقه 15 محله مسعودیه، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شهرداری ناحیه شش منطقه 15

شهرداری ناحیه شش منطقه 15 (اداره و سازمان دولتی) در محله مسعودیه تهران و خیابان پامچال واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین بازار میوه و تره‌بار، فروشگاه افق کوروش، کتابخانه عمومی فلسطین، اتصالات گاز آریا و ورزشگاه قدس قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری ناحیه شش منطقه 15 واقع شده‌اند:

 • اداره زیبا سازی شهرداری منطقه 15
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، نرسیده به اول
 • مخابرات منطقه 3 شهید مشهدی مهدی
  (1.0)
  بزرگراه امام رضا
 • شهرداری ناحیه 6
  (1.0)
  ابومسلم خراسانی، پامچال
 • مخابرات مشهدی مهدی
  (1.9)
  بزرگراه امام رضا، مشهدی مهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری ناحیه شش منطقه 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری ناحیه شش منطقه 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری ناحیه شش منطقه 15 ندارد.
  neshan logo