info
عکس شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان
category

شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان محله شهرک آپادانا، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار

درباره‌ی شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان

شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، رحمانی واقع شده است. این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زیرگذر محمد علی جناح و همچنین ترمینال غرب (آزادی)، تی بی تی، ماهان سفر ایرانیان، فروشگاه زنجیره ای شهروند آزادی ( ترمینال غرب ) و مدیریت ترمینال غرب قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان


سایر پایانه‌های که در محدوده شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان واقع شده‌اند:

 • شرکت محبان سیر پارسیان
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • شرکت مسافربری همسفر چابکسواران
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • سر خیابان جناح
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، بزرگراه جناح
 • ترمینال
  (3.5)
  بزرگراه جناح، دانش
 • ورودی پایانه اتوبوس بی آرتی
  (4.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان ندارد.
  neshan logo