info
عکس داروخانه شبانه روزی جلال آل احمدعکس داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد
category

داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد محله کوی نصر، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد

داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد (داروخانه) در محله کوی نصر تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این مکان یکی از نوزده داروخانه در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین کلینیک پرندگان سیمرغ، مدرن یدک گیشا، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، کافه دی و پارسا گشت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد تهران

برای رفتن به داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد تهران باید به شهر تهران، محله کوی نصر بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 88286580 با داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد تهران تماس بگیرید. اطلاعات بیشتری از این داروخانه را می‌توانید در وبسایت آن به آدرس instagram.com مشاهده کنید.

داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله کوی نصر در شهر تهران است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه مریم شیخیان، داروخانه دکتر رحمت و داروخانه دکتر تینا حیدر علیزاده اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس کیان در نزدیکی داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد تهران قرار دارد. ایستگاه مترو شهرک آزمایش هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد واقع شده‌اند:

 • داروخانه مریم شیخیان
  جلال آل احمد، دکتر زنجانی، بین دوم و یکم
 • داروخانه دکتر رحمت
  بزرگراه جلال آل احمد، چهارم، فاضل جنوبی، بین فروزان فر و کوی نصر
 • داروخانه دکتر تینا حیدر علیزاده
  بزرگراه شهید چمران، فروزان فر، سوم
 • داروخانه دکتر علایی فر
  بزرگراه شهید چمران، فروزان فر، یکم
 • داروخانه دکتر فرهمند
  (3.0)
  بزرگراه جلال آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hadi (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد ندارد.
  neshan logo