info
عکس دکوراسیون داخلی ماتیک
category

دکوراسیون داخلی ماتیک محله آبشاهی، یزد

ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون داخلی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دکوراسیون داخلی ماتیک

دکوراسیون داخلی ماتیک (ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون داخلی) در محله آبشاهی یزد و میدان امام حسین واقع شده است. این مکان یکی از چهار دکوراسیون داخلی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت گاز استان یزد، تجهیزات تصویری یزد کمرا ، دفتر کارگزاری شهرداری شماره ۱، درب ورودی استانداری یزد و آپاراتی نیتروژن قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون که در محدوده دکوراسیون داخلی ماتیک واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریبرز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکوراسیون داخلی ماتیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دکوراسیون داخلی ماتیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکوراسیون داخلی ماتیک ندارد.
neshan logo