info
عکس کباب بناب دنیز آذربایجان
category

کباب بناب دنیز آذربایجان اصفهان

کباب و حلیم‌فروشی
4.0
8 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کباب بناب دنیز آذربایجان

کباب بناب دنیز آذربایجان (کباب و حلیم‌فروشی) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین هتل زنده رود، تصفیه آب اصفهان گوارانوش، مسجد شیخ علیخان زنگنه، ماشینهای اداری دانا و حمام سنتی تاریخی شیخ علیخان قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب بناب دنیز آذربایجان واقع شده‌اند:

 • آش سرای خان بابا
  هشت بهشت غربی، بین گلزار و ویس و رامین
 • کباب اصیل گلپایگان
  (1.0)
  شریف واقفی، تقاطع ملک
 • آشپزی چلچراغ
  (4.0)
  احمد آباد، رخساره
 • آشپزی و کباب و بریانی بی تا
  (3.0)
  هشت بهشت غربی، بین داورپناه و نشاط
 • لقمه کباب 655
  (3.5)
  نشاط، بین حاج یدالله و آقا علی بابا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jalayr_m (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب بناب دنیز آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب بناب دنیز آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب بناب دنیز آذربایجان ندارد.
  neshan logo