info
عکس عکاسی آوام
category

عکاسی آوام اصفهان

آتلیه و استودیو عکاسی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی عکاسی آوام

عکاسی آوام (آتلیه و استودیو عکاسی) در اصفهان و خیابان جماران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان (هایپر افروز)، رستوران و تالار پانته آ، شرکت آریاز تمدن اصفهان ، پروین تایر و آتلیه عکاسی نصف جهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آتلیه یکی از عکاسی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر عکاسی‌های که در محدوده عکاسی آوام واقع شده‌اند:

 • آتلیه عروس سوگند
  (4.0)
  شیخ طوسی شرقی، بین فجر و حافظ
 • عکاسی هدف
  (4.0)
  شیخ طوسی غربی، رهبر
 • آتلیه عکاسی نصف جهان
  (4.2)
  پروین اعتصامی، صالح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عکاسی آوام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عکاسی آوام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عکاسی آوام ندارد.
  neshan logo