info
عکس داروخانه دکتر دهقان
category

داروخانه دکتر دهقان اصفهان

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر دهقان

داروخانه دکتر دهقان (داروخانه) در اصفهان و خیابان گلزار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر ولیعصر، کانون پرورش فکری، مسجد قمر بنی هاشم، فست فود آتاخان و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر دهقان اصفهان

داروخانه دکتر دهقان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله گلزار پیدا کنید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، گلزار، بین رجایی و شکفته بروید.

داروخانه دکتر دهقان اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله گلزار دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر، داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی و داروخانه بیمارستان امیرالمومنین (اصفهان) اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر دهقان اصفهان برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن در نزدیکی داروخانه دکتر دهقان اصفهان قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر دهقان اصفهان را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر دهقان واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر
  شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی
 • داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی
  هشت بهشت شرقی، ابن سینا، علیرضا جان قربان
 • داروخانه بیمارستان امیرالمومنین (اصفهان)
  احمد آباد، ارباب
 • داروخانه دکتر رضایی
  هشت بهشت غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر دهقان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر دهقان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر دهقان ندارد.
  neshan logo