info
عکس کباب سرای گلپا
category

کباب سرای گلپا محله اسلام آباد - والفجر، تهران

کباب و حلیم‌فروشی
2.0
1 رای

درباره‌ی کباب سرای گلپا

کباب سرای گلپا (کباب و حلیم‌فروشی) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان عطایی واقع شده است. این کبابی یکی از سه کباب و حلیم‌فروشی در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین شیرینی سرای سن سون، تالار بزرگ ایرانیان، آموزشگاه رانندگی ثامن، لوازم یدکی یاسر و نمایندگی 1136 ایران خودرو قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب سرای گلپا واقع شده‌اند:

 • کبابسرا گلپایگانی ( داش حسین )
  بزرگراه بسیج، اصغری راد، 15 متری دوم (فخارنیا)، تقاطع رستمی
 • رضا لقمه
  بسیج، خاتم الانبیا، بین کوی سیفی و کوی مزید آبادی
 • کبابی
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین غفاری و سبزواری
 • کباسرای ماندگار
  بیست متری قائم، مدنی ششم
 • کباب بناب آذربایجان
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، اصغری راد، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین اعتمادی و آشوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منظوری (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 30 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب سرای گلپا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب سرای گلپا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب سرای گلپا ندارد.
  neshan logo