info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله سپیدار، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله سپیدار اهواز و خیابان انصار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله سپیدار اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرالمومنین و همچنین بانک رفاه کارگران، آژانس امیر، داروخانه فداکار، لوازم ساختمانی و الکتریکی موعود و خودپرداز بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس مدرسه اهواز است که در محله سپیدار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس انصار می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مدرسه اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس امیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رسالت3
  سهند، دماوند
 • ایستگاه اتوبوس بشارت2
  دعبل خزائی، بعد از شجاع
 • ایستگاه اتوبوس صنایع4
  سهند، رسالت 7، احسان، بعثت 3
 • ایستگاه اتوبوس فلکه صنایع
  بلوار فنی و حرفه ای، صنایع فولاد، میدان منازل صنایع فولاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo