info
عکس ساندویچ صدف
category

ساندویچ صدف محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی ساندویچ صدف

ساندویچ صدف (فست فود) در محله شهرک مهرآباد مشهد و بلوار مفتح شرقی، عبادت واقع شده است. این مکان یکی از نه فست فود در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی ثامن، شیرینی گل محمدی، کافی نت فرانت، ساندویچ حسین بخشی و کانون فرهنگی و هنری و پایگاه بسیج شهید حسینی محراب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود ساندویچ صدف مشهد

فست فود ساندویچ صدف مشهد در محله شهرک مهر آباد شهر مشهد، قرار دارد.

فست فود ساندویچ صدف مشهد در محله شهرک مهر آباد، طرفداران مخصوص خودش را دارد. از دیگر غذاخوری‌های معروف در اطراف این فست فود می‌توان از ساندویچ رضا، اغذیه آلما ، اغذیه مصطفی، اغذیه چهار نون و ساندویچ سید نام برد. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله شهرک مهر آباد در نزدیکی فست فود ساندویچ صدف مشهد، کافی شاپ بامیکا، کافی شاپ و قهوه کاج هستند.

چطور به فست فود ساندویچ صدف مشهد برویم؟

شما برای رفتن به فست فود ساندویچ صدف مشهد راه‌های مختلفی دارید. می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه را انتخاب کنید. با کمک اپلیکیشن مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر را برای رسیدن به فست فود ساندویچ صدف مشهد انتخاب کنید. اگر با وسایل حمل و نقل همگانی می‌خواهید به این مکان بروید یا قصد استفاده از خودرو، موتور یا دوچرخه دارید، اپلیکیشن مسیریاب نشان، راه را به شما نشان می‌دهد. همچنین با استفاده از اپلیکیشن نشان، می‌توانید از نظر کاربران دیگر در مورد این فست فود مطلع شوید و دسترسی‌های دیگری که در اطراف آن قرار دارند را بشناسید.


آدرس دقیق فست فود فست فود ساندویچ صدف مشهد‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را در ادامه می‌بینید. به یاد داشته باشید اگر به این مکان رفتید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده ساندویچ صدف واقع شده‌اند:

 • ساندویچ رضا
  بلوار شهید اسماعیل پور، اسماعیل پور 12
 • اغذیه آلما
  بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، مفتح شرقی 10/1، دکتر رزمی 1
 • اغذیه مصطفی
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، مهرآباد 21 - مهر، بین مهر 4 و 6
 • اغذیه چهار نون
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، شهید محور 13
 • ساندویچ سید
  بلوار مفتح شرقی، شهید روحنده 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رنجبر (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساندویچ صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساندویچ صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساندویچ صدف ندارد.
  neshan logo