عکس ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 (محله حسین آباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 در محله حسین آباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 (ایستگاه اتوبوس) در محله حسین آباد مشهد و کنارگذر بزرگراه بابانظر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حسین آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب بهشت، پمپ بنزین مهرآباد، نمایندگی ایران خودرو 3108 پاکاری، باربری ثابت و رنگ آمیزی اتومبیل ایرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله حسین آباد کنارگذر بزرگراه بابانظر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بابانظر است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شادی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بابانظر 77 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه تامین اجتماعی
  بلوار شهید عباسپور، بین مشعل و بلوار شهدای تاکسیرانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه میامی
  بلوار مفتح شرقی، بین شهید محور و شهید آرمون
 • ایستگاه اتوبوس شهید اسماعیل پور 4
  بلوار شهید اسماعیل پور، اسماعیل پور 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 100
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77 ندارد.
  neshan logo