info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15
category

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 محله شهرک مهر آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهر آباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد، داروخانه شبانه روزی دکتر حسین زاده، مجتمع مسجد و مهدیه مهرآباد ، مطب دکتر شاه عالمی و کافی نت ضریح آفتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 مشهد

در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد ، ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و مهرآباد 15 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس میلاد نور هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر آباد 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 6 و کارگر راضی 8
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، بین شهید محور 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و مهرآباد 15
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo