info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6
category

ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 محله شهرک مهر آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6

ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهر آباد مشهد و خیابان شهید کارگر راضی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین رستوران رضوی طوس، فروشگاه شهرما، پایانه مسافربری راه ابریشم، قهوه دلنشین و آجیل و خشکبار خرسند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 6 و کارگر راضی 8 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کارگر راضی 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهریز 21
  بلوار حر، بلوار مهریز، بین میدان شهید عامری گلستانی و بلوار بصیرت
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و مهرآباد 15
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 6 و کارگر راضی 8
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo