info
عکس ایستگاه اتوبوس حر 2
category

ایستگاه اتوبوس حر 2 محله موعود، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حر 2

ایستگاه اتوبوس حر 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله موعود مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله موعود مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین کلانتری شهید رجایی، سوپر هندا، داروخانه شبانه روزی دکتر امامیان، فست فود رز و دفتر پیشخوان دولت 72191068 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حر 2 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس حر 2 مشهد است که در محله موعود قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بین حر 4 و خوش سیما واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حر 2 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حر 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 3
  بلوار حر، اروند، بین اروند 3 و 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 15
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس اروند 2
  بلوار حر، اروند 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حر 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حر 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حر 2 ندارد.
  neshan logo