info
عکس ایستگاه اتوبوس حر 5
category

ایستگاه اتوبوس حر 5 محله شهید معقول، مشهد

ایستگاه اتوبوس
2.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حر 5

ایستگاه اتوبوس حر 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید معقول مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین کلانتری شهید رجایی، نمایندگی رسمی ایرانسل همراه اول رایتل شاتل، طلاجات علوی، سوپر هندا و فست فود رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حر 5 مشهد

ایستگاه اتوبوس حر 5 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهید معقول پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حر، بین حر 3 و حر 5 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حر 5 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حر 5 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حر 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 6 و کارگر راضی 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 15
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حر 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حر 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حر 5 ندارد.
  neshan logo