عکس ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک نصرت (محله پورسینا، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 14

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک نصرت در محله پورسینا مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک نصرت (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان وطن دوست 14 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین جواد، کبابی نصرت، نانوایی، گیم سنتر منچستر و ایستگاه اتوبوس پارک نصرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک نصرت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پارک نصرت است که در محله پورسینا خیابان وطن دوست 14 قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 14 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک نصرت عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی احمد قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک نصرت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 14


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک نصرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار مفتح شرقی، شهید علیرضا قدوسی 11، شهید علیرضا قدوسی، شهید علیرضا قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس مهریز 3
  بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 15
  بلوار حر، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار حر، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک نصرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک نصرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک نصرت ندارد.
  neshan logo