info
عکس ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
category

ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد (محله پورسینا، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد در محله پورسینا مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان شهید علیرضا قدوسی 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت، نانوایی تنوری، مدرسه هدف، سبزی فروشی و مسجد المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد است که در محله پورسینا خیابان شهید علیرضا قدوسی 2 قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، شهید علیرضا قدوسی 11، شهید علیرضا قدوسی، شهید علیرضا قدوسی 2 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابراهیم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 23
  بلوار مفتح شرقی، پورسینا، پورسینا 25
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
  بلوار مفتح شرقی، پورسینا، بین پورسینا 25 و 29
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 49
  بلوار مفتح شرقی، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 52
  بلوار مفتح شرقی، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، شهید علیرضا قدوسی 11، شهید علیرضا قدوسی، شهید علیرضا قدوسی 2
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo