info
عکس ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
category

ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد محله پورسینا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد

ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان قدوسی 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپرمارکت، مواد غذایی رجبی، مدرسه هدف، نانوایی تنوری و مسجد المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد مشهد است که در محله پورسینا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابراهیم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 23
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 25
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 49
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 52
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و مهرآباد 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo