info
عکس ایستگاه اتوبوس بازه شیخ
category

ایستگاه اتوبوس بازه شیخ (محله پورسینا، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازه شیخ

ایستگاه اتوبوس بازه شیخ (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه پمپ گاز lpg امیر، فروش و تعمیر ترازو و باسکول زارعی، مسجد و حسینیه لثارات الحسین، انبار ضایعات امیری و نان بوی گندم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد، شهر مشهد، محله پورسینا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلاد نور قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازه شیخ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1
  بلوار مفتح شرقی، عباس آباد
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، شیرنژاد 20، شیرنژاد، بین شیرنژاد 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازه شیخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازه شیخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازه شیخ ندارد.
  neshan logo