info
عکس ایستگاه اتوبوس بازه شیخ
category

ایستگاه اتوبوس بازه شیخ محله مهدی آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازه شیخ

ایستگاه اتوبوس بازه شیخ (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه پمپ گاز lpg امیر، نان سنتی آقا جون، مسجد امام محمد باقر (ع)، ایستگاه اتوبوس پورسینا 64 و سوپر مارکت برادران کهندل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد

ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله مهدی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، بین مفتح 22 و 24 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بازه شیخ مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازه شیخ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میامی 15
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 23
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 25
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیدا
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 28 - شیرنژاد 20، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21 (شیرنژاد)، بین شیرنژاد 16 و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازه شیخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازه شیخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازه شیخ ندارد.
  neshan logo