info
عکس ایستگاه اتوبوس بازیافت
category

ایستگاه اتوبوس بازیافت محله ثامن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازیافت

ایستگاه اتوبوس بازیافت (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تانکر و مخزن فروشی دینی، مرکز خدمات شهری شهرداری، استوک وحید، ایستگاه اتوبوس بازیافت و انبار ضایعات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازیافت مشهد

در شهر مشهد، محله ثامن ، ایستگاه اتوبوس بازیافت مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح می‌باشد. ایستگاه اتوبوس بازیافت مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلاد نور قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازیافت مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازیافت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 23
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 25
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد ب
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازیافت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازیافت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازیافت ندارد.
  neshan logo