عکس ایستگاه اتوبوس بازیافت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بازیافت (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بازیافت در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بازیافت (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تانکر و مخزن فروشی دینی، استوک وحید، ایستگاه اتوبوس بازیافت و مرکز خدمات شهری شهرداری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازیافت

در شهر مشهد، محله ثامن کنارگذر بلوار مفتح، ایستگاه اتوبوس بازیافت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس بازیافت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلاد نور قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازیافت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازیافت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 23
  بلوار مفتح شرقی، پورسینا، پورسینا 25
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
  بلوار مفتح شرقی، پورسینا، بین پورسینا 25 و 29
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد ب
  بلوار مفتح شرقی
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد
  بلوار مفتح شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازیافت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازیافت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازیافت ندارد.
  neshan logo