عکس ایستگاه اتوبوس میدان میامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان میامی (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بعد از میدان کرامت

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان میامی در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان میامی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین پارک خطی کرامت 2، باسکول ۶۰ تنی، صافکاری نظری، دفتر پیشخوان خدمات دولت و بازار مصالح ساختمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان میامی

ایستگاه اتوبوس میدان میامی در شهر مشهد، محله شهرک مهرآباد و بلوار مفتح شرقی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بعد از میدان کرامت قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان میامی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بعد از میدان کرامت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان میامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  بلوار مفتح شرقی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح
  بزرگراه بابانظر، تقاطع بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 4
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 22
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 22
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان میامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  میامی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان میامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان میامی ندارد.
  neshan logo