info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی محله ثامن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی، شهید محور واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مفتح شرقی، تولید لباس کار SINAWORK، دفتر پیشخوان خدمات دولت، پارک خطی کرامت 2 و باسکول ۶۰ تنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی مشهد است که در محله ثامن قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، شهید محور واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس میلاد نور قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  🇦​
  یکشنبه 07 خرداد ماه 1402

  خیلی خوبه حتما استفاده کنید

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید مفتح شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 22
  ميدان ميامی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 22
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 4
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و مهرآباد 11
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و مهرآباد 11
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 30 و کارگر راضی 32
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 15
  ميدان ميامی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح شرقی ندارد.
  neshan logo