info
عکس ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7
category

ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 محله شهرک مهرآباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7

ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ترنج، قلاویزکاری و جوشکاری آلومینیوم و چدن جهانگیر، تولید لباس کار SINAWORK، پایانه مفتح شرقی و باسکول ۶۰ تنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 مشهد

در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد ، ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بین شهید روحنده و ميدان ميامی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس میلاد نور را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مفتح شرقی 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 30 و کارگر راضی 32
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2
  بلوار کرامت، کرامت 8، سخاوت 11، بین شهید حسن کمال 1 و بیست متری رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12
  بلوار کرامت، کرامت 12، شهید حسن کمال 1
 • ایستگاه اتوبوس میامی 15
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بین شهید روحنده و ميدان ميامی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo