info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 1
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 (محله ثامن، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 1

ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و خیابان سخاوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آشپزخانه میلاد، اغذیه محله ما، مسجد سلمان فارسی، کافی نت شهر و گاز پر کن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 مشهد است که در محله ثامن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، شهید محور، سخاوت می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس شادی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 21
  بلوار شهید آوینی، آوینی 33، گلبو 18 - شهید بهشتی 11
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 32
  ميدان ميامي، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت32
 • ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده 16
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، شفیعی 34
 • ایستگاه اتوبوس انتهای ستایش
  بزرگراه بابانظر، ستایش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 1 ندارد.
  neshan logo