info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24
category

ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 (محله شهید آوینی، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24

ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید آوینی مشهد و خیابان شفیعی 24 - خیرآبادی 9 (شهید دانا) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شهید آوینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ انقلاب و همچنین پارمیس همراه، لباس بچگانه روناک، داروخانه دکتر مهین دخت کلانتری، لوازم خانگی لطفی و کبابی برادران زواری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهید آوینی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شفیعی 24 - خیرآبادی 9 (شهید دانا) است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس بهار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید شفیعی 24 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید آوینی 43
  بلوار شهید آوینی، بین آوینی 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 43
  بلوار شهید آوینی، آوینی 41، گلبو 26- شهید بهشتی 23، گلبو، بین گلبو 38 و گلبو 40
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 38
  بلوار شهید آوینی، آوینی 41، گلبو 26- شهید بهشتی 23، گلبو، بین گلبو 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 46
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 48 و 50
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 21 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 24 ندارد.
  neshan logo