info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39
category

ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 (محله امیر المومنین، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39

ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر المومنین مشهد و خیابان شهید شفیعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله امیر المومنین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شلوغه (شلوغ بازار) و همچنین قابلی پلو ازبکی، کافه سایه روشن، داروخانه شبانه روزی حضرت زینب (ع)، فست فود رنجبر و لوازم ورزشی شریعتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله امیر المومنین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 38 و شفیعی 40 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلشن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید شفیعی 39 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید آوینی 43
  بلوار شهید آوینی، بین آوینی 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس شهید آوینی 12
  بلوار شهید آوینی، بین آوینی 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی
  ميدان ميامي، بلوار کرامت، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید آوینی 25.3
  بلوار شهید آوینی، آوینی 25، بین گلریز 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 38 و شفیعی 40
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo