info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی
category

ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی (محله ثامن، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و خیابان دکتر رزمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین بوستان رضوی، شهرک صنعتی ثامن، تالار صدف، آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت نوین و شرکت بستنی نمونه عطش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی

آدرس ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی، شهر مشهد، محله ثامن خیابان دکتر رزمی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 3 و 4 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس گلشن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان رضوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 1
  بلوار شهید آوینی، آوینی 3، گلریز 19، گلبو، بین گلبو 2 و شفیعی 18
 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 40
  شهید شفیعی، بین شفیعی 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 39
  شهید شفیعی، بین شفیعی 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس عبادت 3
  بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 5 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 3 و 4
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo