info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 2
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 محله ثامن، مشهد

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 2

ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی، شهید محور، تقاطع سخاوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اغذیه محله ما، گاز پر کن، سوپر مارکت قانع، مجموعه ورزشی حافظ و ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 21 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 مشهد

ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 مشهد در شهر مشهد، محله ثامن و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مفتح شرقی، شهید محور، تقاطع سخاوت بروید. ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی سلام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 25
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 22
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 22
 • ایستگاه اتوبوس ستایش 17
  بزرگراه بابانظر، ستایش، بین ستایش 15 و ستایش 17
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2
  بلوار کرامت، کرامت 8، سخاوت 11، بین شهید حسن کمال 1 و بیست متری رفیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 2 ندارد.
  neshan logo