عکس ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و خیابان سخاوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اغذیه محله ما، دبستان هدایت، گاز پر کن، الکتریکی آسیا شعبه مرکزی و فروشگاه رنگ ابزار مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20

ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 در شهر مشهد، محله ثامن و خیابان سخاوت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی سلام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید آرمون 20 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ستایش 8
  بلوار نبوت، علامه طباطبایی، ستایش، بین ستایش 5 و قوی پیکر 22
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 44
  بزرگراه بابانظر، بین بابا نظر 44 و 46
 • ایستگاه اتوبوس صاحبدلان 3
  بزرگراه بابانظر، بابا نظر 39، صاحبدلان 2، صاحبدلان، بین صاحبدل 1 و صاحبدلان 3
 • ایستگاه اتوبوس ستایش 7
  بلوار نبوت، علامه طباطبایی، ستایش، بین ستایش 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20 ندارد.
  neshan logo