عکس ایستگاه اتوبوس کرامت 12
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کرامت 12 (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، بین کرامت 10 و 12

موقعیت ایستگاه اتوبوس کرامت 12 در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کرامت 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار کرامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین پارک خطی کرامت، مطب مامایی سمیه جلالیان، سالن زیبایی بانو شهره، تولیدی لباس فرم مدارس و مرکزبهداشت سلامت بافقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرامت 12

ایستگاه اتوبوس کرامت 12 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله ثامن بلوار کرامت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، بین کرامت 10 و 12 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کرامت 12 عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، بین کرامت 10 و 12


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرامت 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 46
  شهید شفیعی، بین شفیعی 48 و 50
 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 47
  شهید شفیعی، بین شفیعی 47 و 48
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 20
  بلوار شهید آوینی، آوینی 35، گلبو 20 - شهید بهشتی 13، گلبو
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 23
  بلوار شهید آوینی، آوینی 35، گلبو 20 - شهید بهشتی 13، گلبو
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بلوار مفتح شرقی، شهید کارگر راضی، مهرآباد 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرامت 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرامت 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرامت 12 ندارد.
  neshan logo