info
عکس ایستگاه اتوبوس کرامت 12
category

ایستگاه اتوبوس کرامت 12 محله ثامن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرامت 12

ایستگاه اتوبوس کرامت 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار کرامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین پارک خطی کرامت، کیان مارکت، مرکزبهداشت سلامت بافقی، مطب دکتر سندگل و تولیدی لباس فرم مدارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرامت 12 مشهد

ایستگاه اتوبوس کرامت 12 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله ثامن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ميدان ميامی، بلوار کرامت، بین کرامت 10 و 12 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کرامت 12 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرامت 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 46
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 48 و 50
 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 47
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 48 و 50
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 20
  بلوار شهید آوینی، آوینی 33، گلبو 18 - شهید بهشتی 11، گلبو، بین گلبو 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 23
  بلوار شهید آوینی، آوینی 33، گلبو 18 - شهید بهشتی 11، گلبو، بین گلبو 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 22 و مهرآباد 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرامت 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کرامت 12

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   شنبه 06 آبان ماه 1402

   من یه ساعت اینجا منتظرم اما اتوبوسی در کار نیس

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرامت 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرامت 12 ندارد.
  neshan logo