info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت

ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان شهید کارگر راضی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرای سلامت پارک نصرت، سوپر مارکت آفتابی، نانوایی چابکی، ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت و صافکاری و خدمات اگزوز سید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد است که در محله شهرک مهر آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 30 و کارگر راضی 32 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ سرای سلامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 6
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 7
  بلوار مفتح شرقی، بین شهید روحنده و ميدان ميامی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر 6 و کارگر 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 30 و کارگر راضی 32
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo