info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا

ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان الزهرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین پیرایش ایرانیان، سوپرمحله، میوه سرای ناری، مشاور املاک سما و هنرستان امام علی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا مشهد

ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بابانظر، الزهرا، بین بلوار کرامت و الزهرا 8 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیر آباد 4
  بزرگراه بسیج، بلوار بصیرت
 • ایستگاه اتوبوس امیر آباد 8
  بزرگراه بسیج، بلوار بصیرت
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه تامین اجتماعی
  بلوار شهید عباسپور، نرسیده به بلوار شهدای تاکسیرانی
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و مهرآباد 26
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 22 و مهرآباد 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار الزهرا ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، الزهرا، بین بلوار کرامت و الزهرا 8
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo