info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت (محله پورسینا، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت در محله پورسینا مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان شهید کارگر راضی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک بزرگ نصرت، مسجد المهدی، سوپر مارکت آفتابی، نانوایی چابکی و مدرسه شهید اول قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت است که در محله پورسینا خیابان شهید کارگر راضی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، شهید کارگر راضی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ سرای سلامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 15
  بلوار حر، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار حر، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع شهید عباسپور
  بزرگراه شهید بابانظر
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 5
  بلوار حر، پورسینا
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا
  بلوار حر، خوش سیما
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo