info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت محله پورسینا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت

ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان شهید کارگر راضی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک بزرگ نصرت، مسجد المهدی، هنرستان کار و دانش شهید اول، نانوایی چابکی و سوپر شعبانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد است که در محله پورسینا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، شهید کارگر راضی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ سرای سلامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار حر، خوش سیما، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس میامی 15
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت ندارد.
  neshan logo