عکس ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 (محله پورسینا، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 2

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 در محله پورسینا مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان وطن دوست 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین فروشگاه شهرما، تولیدی رضوی دوزان، درمانگاه امام محمد باقر(ع)، آرایشگاه داریوش و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2

ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 را می‌توانید در شهر مشهد، محله پورسینا خیابان وطن دوست 2 پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 2 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی احمد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 2


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید وطن دوست 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حر 10
  بلوار حر، بین حر 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع شهید عباسپور
  بلوار شهید عباسپور
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 15
  بلوار حر، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار حر، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2 ندارد.
  neshan logo