info
عکس ایستگاه اتوبوس مهریز 19
category

ایستگاه اتوبوس مهریز 19 محله امیر آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهریز 19

ایستگاه اتوبوس مهریز 19 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر آباد مشهد و بلوار مهریز واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امیر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان 540 تختخوابی شرق مشهد (درحال ساخت) و همچنین کترینگ قائم، داروخانه دکتر عطامنش، قهوه سرای دورهمی، مسجد ابوالفضل (ع) و قالب سازی عین آبادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهریز 19 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس مهریز 19 مشهد، شهر مشهد، محله امیر آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز 19 و بلوار بصیرت واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهریز 19 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس تلفنی امیرآباد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهریز 19 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهریز 19 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پانیذ 9
  بزرگراه بسیج، بلوار مصلی، شهید دارایی 13، بین شهید دارایی 13/3 و 13/5
 • ایستگاه اتوبوس انتهای امیر آباد
  بزرگراه بسیج، بسیج 10، حر 1/2 - امیرآباد شرقی، بین امیرآباد 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 3
 • ایستگاه اتوبوس پانیذ 3
  بزرگراه بسیج، بسیج 14، شهید دارایی 1، بلوار شهید دارایی، بین شهید دارایی 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهریز 19 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهریز 19 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهریز 19 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز 19 و بلوار بصیرت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo